NON - STOP - 773 507 773

Provádíme veškeré čištění kanalizací, odpadů, dešťových svodů. Provádíme revize TV kamerou a trasování kanalizace více informací na našem webu. Mezi naše služby patří vysokotlaké čištění kanalizace, odpadů, elektromechanické čištění odpadů a havarijní služba.

Čištění provádíme vysokotlakým strojem – vodním paprskem o výkonu 150 Bar a 50L/min a to od Ø 100mm až do Ø 1000mm nebo elektromechanicky až do vzdálenosti 30 metrů. Malé průměry odpadů čistíme vysokotlakým „wap“ čističem, nebo vodním paprskem určeným pro malé průměry do Ø 40mm do Ø125mm.

Při každém čištění je nutnost mít zdroj vody (studna s čerpadlem, vodovodní řád).

 

Jak probíhá čištění

Samotné čištění vypadá různě, zaleží na typu ucpávky, průměru potrubý a možnosti vstupu do potrubí.

 Na základě těchto infomací volíme postup čištění.

Pokud se jedná o ucpávku která neodtíká, potrubí zůstala voda a její přístupnost je pouze od zařizovacího předmětu(umivadlo, dřez, záchodová mísa atd...)  

Volíme tento postup: ucpané potrubí zprůchodníme elektromechanickým pérem tak aby jsme dosáhly co největšího vyčištění potrubí a odtekla veškerá voda a nečistoty, do takto vyčišteného potrubý můžeme teptve pustit vodní paprsek (krtka) aby jsme zajistily důkladné umytí stěn potrubý. Tento proces opakujeme několikrát, po té provedeme vizuální kontrolu kamerou(bez záznamu), pokud se v kanalizaci stále nachází  nečistoty (tukové usazeniny písek kameny atd )proces čištění opakujem. Po vyčištění a kontrole obědnavatele práci ukončíme. 

Pokud se jedná o ucpávku která odtíká pomalu a její přístupnost je pouze od zařizovacího předmětu.

Volíme tento postup: přicpané potrubí zprůchodníme vodním paprskem(krtkem) jedná se o nejrychlejší postup, následě zkontrolujem kamerou a prípadě proces opakujeme.

 

 

Ruzné situace a různé ucpávky si žádají různé řešení zde je popsaný nejčastěji prováděný úkon.

 

Poškozené místo.

 Vpřípadě že kameroví systém odhalí poškozené místo v potrubí ,které zabraňuje správnému fungování kanalizace, umíme toto místo vyhledat na povrchu,určit jeho hloubku uložení a to s přesností na 10 cm. Potrubí může být z metalických i nemetalických materiálů.